More’moi - polski sklep internetowy. Dlaczego warto kupować ubrania polskiej produkcji?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele sieciowych sklepów oferujących znacznie tańsze zamienniki tego, co oferują czołowi projektanci. Oczywiście ich zdecydowanie niższe ceny są najczęściej wynikiem produkcji zlecanych w krajach “trzeciego świata”, ze względu na znacznie mniejszy koszt działań wytwórczych a także gorszą jakość materiałów. To wszystko z kolei przekłada się na słabą dbałość o detale, gdyż ubrania tworzone są hurtowo oraz przede wszystkim komfort noszenia, nie należy do najprzyjemniejszych. Takie ubrania również szybko tracą swój pierwotny stan. Słaba jakość użytych materiałów sprawia, iż zazwyczaj nie cieszymy się nimi zbyt długo, co z kolei przyczynia się do generowania wielu niepotrzebnych “odpadów”. Można by nawet uznać, że to przejaw nierozsądnego gospodarowania pieniędzmi oraz nie ekologicznego trybu życia. Co zaś najważniejsze - osoby stojące za produkcją tych ubrań są często nieetycznie traktowane, pracują w nieodpowiednich warunkach, za niegodziwe wynagrodzenie.

Jako świadomi konsumenci mamy wielką moc zmiany powyżej opisanego stanu rzeczy. Możemy przede wszystkim odwiedzić polski sklep internetowy taki jak More’moi i kupować produkty pochodzące z rzetelnego, etycznego źródła. To oczywiście wiąże się często z większym kosztem, natomiast musimy mieć na uwadze, iż za produkcją tych właśnie produktów stoi wiele procesów i ludzi, którzy powinni być godziwie wynagradzani. Dzięki temu także wspieramy naszą polską gospodarkę, przyczyniamy się do rozwoju polskich firm, które z kolei między innymi tworzą coraz to nowe miejsca pracy. Z resztą, czy to nie wspaniałe uczucie nosić z dumą ubrania, co do których nie mamy wątpliwości, że pochodzą z etycznego źródła, w które zostało włożone dużo serca i pracy, a potem widzieć jak polski sklep internetowy “kwitnie”, prężnie się rozwija także dzięki nam?

Z racji tego, iż tak jak już wspominałam, cena takich ubrań jest wyższa niż tych sieciówkowych, uczymy się rozsądnie tworzyć naszą garderobę. Kupujmy ubrania ponadczasowe, dobrej jakości, takie które będą nam służyły latami, dzięki czemu nie będziemy musiały zaopatrywać się co jakiś czas w nowe, podobne egzemplarze - a to przecież w dalszej perspektywie również generuje spore koszty. Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest zatem określić, która strategia bardziej nadweręża nasz budżet - sieciówkowe ubrania kupujemy tanio ale często, polskie marki drożej i znacznie rzadziej. Zatem po głębszej analizie omawianego podejścia, największy jego minus okazuje się wcale nie być problemem, a wręcz zaletą! Kupując ubrania polskiej produkcji - kupujesz rzadziej, bo korzystasz z nich znacznie dłużej, latami w niezmienionym stanie, a więc generujesz mniej śmieci, jesteś bardziej eko. Odwiedzasz polski sklep internetowy bez wychodzenia z domu - szybko i wygodnie. Rozsądnie tworzysz swoją garderobę, wybierasz klasyki, ponadczasowe kroje, w Twojej szafie panuje większy porządek, harmonia. Cieszysz się większym komfortem noszenia, ze względu na dobrą jakość użytych materiałów.

Polski sklep internetowy - More’moi to miejsce, w którym znajdziesz kolekcje charakteryzujące się prostotą wykrojów oraz ponadczasowym designem i kolorystyką. Stawiamy na jakość, która pozwala dłużej cieszyć się zakupionymi rzeczami. Szyjemy w Polsce i współpracujemy z doskonałymi krawcowymi, które każdy element naszych kolekcji tworzą z największą starannością, dbając o detale. Nasze ubrania to nie tylko perfekcyjne wykonanie, to także pewność, że każdy, kto stoi za ich produkcją, jest traktowany etycznie i uczciwie.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię