"FLOW" – NASZE ULUBIONE T-SHIRTY DAMSKIE W TYPIE OVERSIZE. POKOCHASZ JE I TY!

Z powodzeniem można uznać, że T-shirt Flow jest produktem wielozadaniowym. Znakomicie prezentuje się w zestawieniu z ubraniami formalnymi, półformalnymi, jak i codziennymi. Ta luźna koszulka damska odnajdzie się zawsze i wszędzie! A to za sprawą tego, że mocno o to zadbałyśmy w procesie projektowania.

LUBISZ LUŹNE DAMSKIE T-SHIRTY?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na to pytanie, nie mamy nawet cienia wątpliwości, że Flow to opcja dla Ciebie! T-shirt dostępny jest w kilku klasycznych kolorach: od bieli, przez beż, aż po czerń. Z całą pewnością nie jest to zwykły t-shirt damski. Nosząc go poczujesz się kobieco i z dużą dozą luzu. Brzmi kusząco? 

DOBRY SKŁAD UBRAŃ OD MORE'MOI

Wierzymy, że jesteś świadomą konsumentką i sprawdzasz składy rzeczy, po które sięgasz. Patrząc na metkę przekonasz się, że te luźne koszulki damskie mają w składzie 90% bawełny i 10% elastanu. Przywiązujemy dużą wagę do tego, z jakich materiałów powstają nasze kolekcje. W trosce o Ciebie, Twoje zdrowie i kondycję naszej kochanej Matki Ziemi. Zrównoważona moda jest tym, na czym zależy nam najbardziej!

T-SHIRTY DAMSKIE FLOW WYBOREM IDEALNYM

Zamów, załóż, zakochaj się! Zobaczysz, że nie będziesz chciała go z siebie zdjąć. Wybierz również eleganckie spodnie damskie dla uzupełnienia stylizacji.