PALMER TO DAMSKIE SZORTY Z WYSOKIM STANEM

Innymi słowy – luźne spodenki damskie. Nasz bestseller dostępny jest w czterech pięknych kolorach! White, Sky, Sand oraz Choco. Szorty Palmer wyróżnia to, że choć to eleganckie szorty damskie, mają w sobie pewną dozę luzu.

DLA KOGO JEST TEN MODEL?

Luźne szorty damskie z wysokim stanem, nazwane przez nas "Palmer", są idealnym wyborem dla wszystkich tych kobiet, które cenią sobie połączenie komfortu, wygody i nieformalnej elegancji.

Z CZYM NOSIĆ SZORTY PALMER?

Szorty Palmer będą idealnym wyborem na spacer, kawę z przyjaciółką, a nawet randkę! Zestawiaj eleganckie szorty z wysokim stanem z ulubioną koszulą, czy bluzką. Z całego serca polecamy Ci spojrzeć, jak wygląda połączenie tych szortów z Bluzkami Soleil. Osobiście jesteśmy zakochane!

Szorty Palmer wyglądają też świetnie z klasycznymi, luźnymi koszulkami damskimi. Tworzą z nimi niebanalne kompozycje, które są nieprzekombinowane i pełne szyku.

JAKI SKŁAD MAJĄ TE ELEGANCKIE SZORTY Z WYSOKIM STANEM?

Odpowiedź jest prosta: bardzo dobry! 53% bawełna 43% wiskoza 4% elastan – Twoje ciało pokocha to połączenie! Możesz być pewna, że Twoja skóra będzie oddychać, a to niezwykle ważne, szczególnie w kwestii odzieży na lato.