Seo - strona główna

 

MORE’MOI - Twój wyjątkowy sklep z odzieżą damską
Cieszymy się, że znalazłaś się wśród nas! Z przyjemnością wprowadzimy Cię do świata MORE’MOI, gdzie wyjątkowe spojrzenie na kobiecą modę znacznie odbiega od popularnych sieciówek czy utartych schematów. Nasza marka stworzona z prawdziwej pasji do projektowania oryginalnych ubrań, odzwierciedla nowoczesne trendy łączące w sobie elegancję, uniwersalność, kobiecość oraz szczyptę klasyki. Pragniemy, abyś dzięki naszemu indywidualnemu spojrzeniu na modę, mogła wyrazić siebie w unikalny i doskonale uosabiający Twoją naturę, sposób. Nasz wyjątkowy sklep z odzieżą damską rozpatrujemy nie tylko jako idealną przestrzeń do dzielenia się z Tobą projektami autorskich pracowni, ale także całą paletą inspiracji. Chcemy, abyś dzięki modzie każdego dnia i podczas różnych okoliczności czuła się po prostu sobą!

Co znajdziesz w naszym sklepie internetowym z odzieżą damską?
Kochamy własną ścieżkę kreacji, dlatego na wirtualnych półkach i wieszakach MORE’MOI znajdziesz różnorodne kolekcje będące efektem prawdziwej miłości do mody. Uwielbiamy czerpać nietuzinkowe pomysły z ponadczasowej klasyki, którą zawsze ubieramy w nowoczesność, kobiecość i nutę artyzmu. Wśród efektów prac nad oryginalną odzieżą damską zaprojektowaną oraz stworzoną w Polsce, z pewnością znajdziesz stylowe szmizjerki i spódnice, niemałą gamę bluzeczek i golfów, a także eleganckie zestawy czy casualowe propozycje na co dzień. Ubrania MORE’MOI możesz zestawiać wedle swojego uznania, a szeroki wachlarz modeli oraz motywów przewodnich, pozwoli Ci skomponować stylizację zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i ważne wydarzenia w pracy. 


Jakie są nasze ubrania i co wyróżnia projekty MORE’MOI?
Angielsko-francuskie połączenie dwóch słów oznaczających “więcej mnie” w nazwie marki, oczywiście nie jest przypadkowe. Projektami stworzonymi w naszych pracowniach i szwalniach, chcemy dać Ci możliwość wyróżnienia się spośród bezbarwności dzisiejszej mody. Chcemy, abyś dostrzegła swoje walory, które zechcesz ukazać dzięki naszym ubraniom. 
W parze z autorskimi modelami odzieży damskiej MORE’MOI, idą nie tylko dbałość o detale, najwyższa jakość materiałów oraz polska produkcja. To także wyjątkowe spojrzenie na trendy, które wymyka się utartym schematom. To połączenie wygody, uniwersalności i pasji okraszone potrzebą spotkania z Twoimi oczekiwaniami.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zajrzyj tutaj!