Pracuj w MORE'MOI

More'moi tworzy młody zespół, któremu zdecydowanie bliżej do rodzinnej atmosfery, niż korporacyjnej rywalizacji. Każda z nas stara się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej, ale też pomagamy sobie nawzajem w swoich zadaniach, gdy to jest potrzebne. Cenimy sobie zaangażowanie, ale także pogaduchy przy porannej kawie.

Jeśli pasjonuje Cię moda i masz doświadczennie w branży modowej lub e-commerce - chętnie Cię poznamy: wyślij nam swoje CV na contact@moremoi.com.

 

Administratorem danych jest MORE MOI sp. z o.o. ul. Buforowa 4e, 52-131 Wrocław, z którym można skontaktować się pod adresem contact@moremoi.com. Dane przetwarzane są jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane do nas pytania oraz na potrzeby utrzymania bieżącej korespondencji.  

Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu dostępne są w Polityce prywatności.