O nas

MORE'MOI to marka ubrań stworzona z myślą o młodych kobietach, które w modzie chcą wyrazić siebie.

 

Kolekcję MORE'MOI cechuje spora dawka świeżości. Nasze projekty inspirowane nadchodzącymi trendami odbiegają od wyglądu ubrań z popularnych sklepowych półek, nadając modzie niebanalny ton. Wyjątkowość MORE'MOI tkwi w wyważonej harmonii pomiędzy wyrazistością, a uniwersalnością, dzięki której z dużą swobodą można łączyć nasze ubrania w stylizacjach na różne okazje.

 

Nasza historia

 

"Z rynkiem mody jesteśmy związane od dłuższego czasu. W tym znanym nam środowisku poszukiwałyśmy mody z charakterem łączącej uniwersalność, rozumianą jako przeznaczenie na różne okazje, z wyjątkowością, która pozwoli się wyróżnić. Sprostać naszym oczekiwaniom nie było łatwo.  Dlatego to nasza potrzeba stała się matką inicjatywy i zalążkiem idei stworzenia własnej marki. Od wizji do jej realizacji długa droga, ale udało się!

Stworzyłyśmy MORE'MOI, linię ubrań dla młodych kobiet,  które w modzie poszukują wyrazistości i nietuzinkowości.  

W pełni o tym przekonane, możemy powiedzieć, że  nasze ubrania są tworzone z pasją.  Inspirujemy się modą europejską i z sukcesem produkujemy w Polsce. Jakość, dbałość o każdy detal to cel, który przyświeca nam każdego dnia pracy. Czuwamy nad każdym etapem produkcji od opracowania koncepcji, poprzez wybór materiałów, grafikę, nadruk, szycie i pakowanie.

Dziśz dumą możemy zaprezentować naszą kolekcję. Nie traktujemy jej jako zamknięty rozdział, a raczej jako początek naszej przygody z modą . Mamy głowy pełne pomysłów i duże pokłady energii. Sporo będzie się u nas działo..."

 

Jak powstają nasze ubrania?

 

szablony ubrań - MOREMOI

materiały, dodatki, wykończenia - MOREMOIgrafika na ubraniach - MOREMOInajwyższa jakość ubrań - MOREMOIszwalnia - MOREMOI

pakowanie i wysyłanie ubrań - MOREMOI

kolekcje ubrań - MOREMOIkontakt - MOREMOI