Nasze wartości

W MORE’MOI wierzymy, że odzież produkuje się dla ludzi i z myślą o nich, a zasoby wykorzystane w procesie produkcji stanowią wspólne dobro nas wszystkich. Podstawą rozwoju naszej firmy jest etyczny wymiar działań podmiotów zaangażowanych w produkcję. Wartości, którymi kierujemy się w MORE’MOI, odzwierciedlają naszą troskę o ludzi i środowisko oraz ideały etyczne przyświecające naszej pracy.


W centrum naszego świata znajduje się klient i jego zadowolenie z zakupów, dlatego przyjęte przez MORE’MOI wartości w relacjach z klientem są dla nas szczególnie ważne:

 1. Zaufanie - codziennie ciężko pracujemy aby zdobyć zaufanie naszych klientów. Zaufanie jest dla nas wyjątkowo ważne, wiemy, że raz nadszarpnięte może już nigdy nie wrócić.
 2. Staranność - ubrania produkujemy z najwyższą starannością. Staranność oznacza dla nas precyzyjne wykonanie odzieży zgodnie z przyjętą rozmiarówką, dbałość o detale i wykończenie oraz nadruk zakładanej jakości grafik.
 3. Jakość - szczególnie dbamy o zachowanie najwyższej jakości naszych ubrań. Pracujemy na to, aby wysoka jakość niezmiennie pozostała naszą wizytówką.
 4. Uczciwość - kalkulując cenę naszych produktów, wierzymy w rozsądny kompromis pomiędzy zyskiem firmy i zachowaniem najwyższej jakości oferowanej naszym klientom.
 5. Dialog - prowadzimy dialog z naszymi klientami, słuchamy ich potrzeb i oczekiwań. Staramy się jasno i rzetelnie tłumaczyć nasze działania oraz udostępniać czytelne informacje o naszych produktach.
 6. Poszanowanie prywatności - wszystkie dane, które powierzają nam nasi klienci są odpowiednio chronione i przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 7. Poszanowanie praw konsumentów - szanujemy prawo do zwrotu, reklamacje rozpatrujemy starannie, rzetelnie i terminowo.

Wierzymy w zrównoważony rozwój, oszczędność materiałów, etyczne pochodzenie zasobów:

 1. Materiał - dbamy o jakość materiałów, które pochodzą wyłącznie z Europy, a każdą dzianinę, tkaninę lub dodatki dobieramy osobiście.
 2. Zasoby - mając na uwadze oszczędność zasobów wykorzystywanych do produkcji materiałów, optymalizujemy proces produkcji w taki sposób, aby minimalizować ilość odpadu.
 3. Farby - używamy najlepszej jakości farb wyprodukowanych w Europie, posiadających odpowiednie certyfikaty.

Zależy nam na dobrych relacjach z osobami i podmiotami, z którymi współpracujemy. Popieramy przestrzeganie praw człowieka. Szczególnie ważna jest dla nas współpraca z rodzimymi firmami, dzięki czemu możemy wspierać polskie przedsiębiorstwa, które zapewniają  pracę Polakom, nie zatrudniają dzieci, nie stosują pracy przymusowej:

 1. Relacje z pracownikami - wierzymy, że w pracy najważniejszy jest wzajemny szacunek i zaufanie.  Doceniamy ogromny potencjał i talent naszych pracowników, dbamy o odpowiednie warunki pracy, szanujemy prawo do godziwej płacy oraz czas na niezbędny odpoczynek.
 2. Relacje z kontrahentami - otwartość, dialog, uczciwość, poszanowanie praw pracowników, wywiązywanie się ze zobowiązań to cechy, którymi kierujemy się w naszych działaniach, a ewentualne spory staramy się rozwiązywać drogą polubownego dialogu.
 3. Konkurencja - wierzymy w uczciwą konkurencję i wzajemny szacunek. Możemy konkurować z innymi podmiotami, ale zawsze w sposób etyczny i uczciwy, nie stosując pomówień, szanując dobre imię naszych konkurentów.