SZUKASZ WYJĄTKOWYCH SPODNI? POZNAJ NASZE SZEROKIE KULOTY Z WYSOKIM STANEM CHARMING!

Jesteśmy ciekawe, czy wiesz, jak interesującą historię mają te szerokie spodnie damskie, jakimi są kuloty. Pojawiły się z początkiem XX wieku i zdobyły serca wszystkich pewnych siebie, przebojowych kobiet. Kobiet, które postanowiły o tym, że nie będą wiecznie chodzić jedynie w sukienkach i spódnicach.

CZARUJĄCE SPODNIE NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA

Nasze szerokie kuloty charakteryzuje wysoki stan, który pięknie podkreśla sylwetkę oraz szeroka, sięgająca do połowy łydki nogawka. Spodnie nadają się idealnie zarówno na formalne i półformalne okazje, jak i na wyjście z przyjaciółką na kawę, czy inne super przyjemne spotkania.

WYBIERZ KOLOR, który NAJLEPIEJ PODKREŚLA CIEBIE I TO, JAKĄ JESTEŚ OSOBĄ!

Szerokie kuloty od More'moi dostępne są w kilku wspaniałych kolorach. Czy jesteś w teamie "all beige", ponadczasowa biel, czy też rozpływasz się na myśl o błękitnym niebie - znajdziesz tu dla siebie model idealny!

Zestawiaj szerokie spodnie Kuloty Charming z elegancką bluzką lub koszulą. Zestawiaj je z luźnymi koszulkami damskimi. Zestawiaj je, z czym tylko uznasz za stosowne. Te spodnie mają to do siebie, że prezentują się naprawdę świetnie w różnych aranżacjach stylistycznych. Przekonaj się sama!