Dawno minęły już czasy, w których dresy damskie owiane były złą sławą ubrań noszonych tylko w domowym zaciszu czy na poranny jogging. Obecnie świat mody rozumie doskonale, jak skutecznie połączyć swobodę i wygodę luźnych ubrań z materiału o naturalnym składzie z prawdziwym szykiem i minimalistyczną elegancją. W More'moi wiemy, że wszystko zależy od materiału, odpowiedniej formy i szykownych dodatków, dzięki czemu eleganckie damskie dresy spokojnie założysz nawet na wyjątkową okazję - wystarczy, że odpowiednio dobierzesz top, biżuterię i klasyczne perfumy.

Modne dresy damskie - wygodne, na wszystkie okazje

Czasy home office zmieniły wiele w modzie business casual czy nawet zasadach eleganckiego ubioru. Sytuacje oficjalne, takie jak spotkanie firmowe, konferencja czy call biznesowy nie wymagają już garsonki, a pozwalają utrzymać komfort spotkania. Eleganckie dresy dla kobiet dobrej jakości idealnie sprawdzą się w sytuacjach, w których potrzebujesz zrobić dobre wrażenie i jednocześnie być sobą. Właśnie taka idea przyświeca ubraniom marki More'moi - chcemy dać Ci możliwość swobodnej ekspresji we wszystkich okolicznościach, łącząc wysokiej jakości odzież z przestrzenią na pełną, naturalną swobodę. Seria Comfty dzięki unikatowemu krojowi spodni oraz starannie zaprojektowanym wykończeniom sprawi, że poczujesz się komfortowo zarówno w domu, szykując wieczór pełen odpoczynku i self-care, jak i podczas wyjścia ze znajomymi czy wizyty w galerii sztuki. 

Ważną rolę odgrywa tutaj materiał - nasze ubrania są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co widać już gołym okiem - nie przypominają typowych joggerów czy bluz, które znajdziesz w sieciówkach, prawda? Różnicę czuć także pod palcami - materiał jest wyjątkowo miękki, gruby i przyjemny w dotyku. W naszej ofercie znajdziesz dresy damskie w wielu kolorach, dzięki którym wyrazisz siebie.

Etyczna produkcja to nasza wartość 

Dresy dla kobiet od More'moi są tworzone z największą dbałością o jakość produktu, której towarzyszy odpowiedzialny środowiskowo proces produkcji. Ubrania powstają od początku do końca w Polsce, a wszystkie nasze działania są całkowicie transparentne - dlaczego? To proste - nie mamy nic do ukrycia. Każdy etap produkcji odzieży jest przez nas monitorowany i regulowany według proekologicznych i etycznych zasad. Jedną z najbardziej zrównoważonych części strategii More'moi jest używanie wyłącznie sprawdzonych, trwałych materiałów, które pozwalają na długie lata użytkowania - jedne dresy More'moi mogą zastąpić wiele par klasycznych spodni damskich. Piękne i etyczne - takie właśnie są nasze ubrania