Dostawa i wysyłka

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Wysyłka paczek MORE’MOI trwa najczęściej od 1 do 3 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie płatności i realizację zamówienia: jego pakowanie, wysyłkę i nadanie pod wskazany adres. Gdy Twoja paczka od MORE’MOI będzie gotowa do wysyłki, poinformujemy Cię o tym drogą mailową. 

Kurier DPD: Czas dostawy pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD zajmuje najczęściej jeden dzień roboczy od dnia nadania paczki. 

Paczkomaty InPost: Do wskazanego Paczkomatu przesyłka trafia najczęściej w dwa dni robocze od dnia nadania. Paczka oczekuje w Paczkomacie 72 godziny, następnie 11 dni w oddziale InPost w mieście docelowym. 

Kurier InPost: Czas dostawy pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost zajmuje najczęściej jeden dzień roboczy od dnia nadania paczki. 

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej: Do wskazanego punktu przesyłka trafia najczęściej w 2-3 dni robocze od dnia nadania. Przesyłki można odbierać w placówkach pocztowych i w automatach zlokalizowanych w wybranych sklepach Biedronka, Żabka, na stacjach paliw Orlen i w kioskach Ruch. W punktach odbioru (placówki pocztowe, sklepy Żabka, stacje paliw ORLEN, kioski Ruch) przesyłka czeka 7 dni od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. Po upływie 7 dni, przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.W automatach pocztowych (w placówkach pocztowych i marketach Biedronka) przesyłka czeka 3 dni w automacie od dnia otrzymania pierwszego powiadomienia sms lub email. Następnie czeka kolejne 4 dni w pobliskiej placówki pocztowej, do której zostaje przekierowana.