Polska marka More’moi: poznaj nasze wartości

Ten tekst to opowieść o wartościach marki More’Moi i o tym, co dla nas oznacza: ZESTAWIAJ, NOŚ DŁUŻEJ, BĄDŹ SOBĄ. Być może widziałaś na naszej stronie www, czy w mediach społecznościowych, te hasła. Zapraszamy Cię do świata More’moi, który możesz teraz poznać od tej niewidocznej na co dzień strony. 

By ten artykuł powstał, super inspirującą rozmowę przeprowadziły dwie spośród Kobiet More’moi. B – Założycielka oraz M – nasza spec od komunikacji. Jest to poniekąd zapis tego spotkania, którym chcemy się z Tobą podzielić

M: Co sprawiło, że postanowiłaś założyć własną markę modową, B?

B: Byłam blisko mody, w innym projekcie. Chęć powołania do życia własnej marki pojawiła się w sposób naturalny. Pomysł i jego  urzeczywistnienie okazał się już na starcie dość wymagający i wciąż  jest dla mnie przestrzenią pełną wyzwań, gdzie mogę realizować swoje ambicje.

Łączenie ról matki, żony, opiekunki domu wydaje się być wyzwaniem. Jest wyzwaniem! Ale jaką to przynosi satysfakcję, gdy widzisz efekty i wiesz, że dajesz (sobie) radę! More’moi to moje trzecie dziecko. Dlatego też dbam o nie, jak o własne dzieci. 

M: Opowiesz coś o początkach More’moi?

B: Początki były trudne. Teraz, gdy moje dzieci są już większe, mogę poświęcać marce więcej czasu i uwagi. More’moi zakładałam jeszcze będąc w ciąży, a na pierwsze spotkania jeździłam z brzuchem. Da się!

M: Co mogłabyś/chciałabyś powiedzieć wszystkim tym kobietom, które dzielą z Tobą marzenie? Myślą o stworzeniu swojego projektu, czy też powoli go już realizują?

B: Warto być upartym! Determinacja naprawdę popłaca. Widząc kobietę, która zakłada firmę, mocno jej kibicuję, bo wiem, przez co przechodzi. To piękne, ale i trudne doświadczenie.

Rozmowa była długa, więc wybrałyśmy z niej najbardziej istotne (według nas) kwestie. Takie, które mogłyby być dla Ciebie interesujące. Takie, które mogłyby być dla Ciebie drogowskazem. Naszym drogowskazem są przywołane z początkiem tekstu wartości marki, o których teraz rozpiszemy się nieco szerzej.

ZESTAWIAJ: co to właściwie (dla nas) znaczy?
Hasło ZESTAWIAJ nawiązuje do tworzenia (razem z nami) garderoby kapsułowej. Do czego z całego serca Cię nakłaniamy. Tworząc kolekcje (o czym więcej przeczytasz w tym artykule) zawsze dbamy o to, by nowe modele pasowały do tych, z poprzednich sezonów. Bawimy się modą, ale… w odpowiedzialny sposób! #slowfashion – ten hasztag dobrze to opisuje. Nie gonimy za trendami, choć oczywiście śledzimy je na bieżąco i dajemy się zainspirować. Zestawiamy je z własnym wyobrażeniem o tym, jakie ubrania chcemy projektować, szyć, a dalej – oferować Tobie. Współczesnej, świadomej Klientce. Z pewnością super babce (uśmiech). 

NOŚ DŁUŻEJ: co to właściwie (dla nas) znaczy?
W tym haśle zawiera się to, co zostało już tu napisane. Całe nasze podejście do funkcjonowania na rynku, jako jedna z wielu dziś firm z odzieżą dla kobiet. Czyli co? Czyli sięganie po wyselekcjonowane materiały ze sprawdzonych źródeł. Ubrania z nich stworzone zostaną z Tobą na lata! Masz wrażenie, że wszyscy dziś rozpisują się o tym, jak starannie dobierają komponenty (niezależnie, tak naprawdę, od branży, w jakiej funkcjonują)? Bardzo słusznie. Robią to literalnie wszyscy. Nie zawsze jednak, wraz z oświadczeniem idą realne czyny. My ręczymy za to, że w przypadku ubrań i akcesoriów More’moi możesz mieć co do tego pewność. Odwiedź naszą stronę www i wybierz to, co skradło Twoje serce od pierwszego spojrzenia. Przymierz w wyobraźni. Pasuje? Zamów! Zamów i przekonaj się na własnej, nomen omen, skórze, że to, co robimy, robimy w pełni zaangażowania. Na każdym etapie procesu. Dla Ciebie. Dla siebie. 

BĄDŹ SOBĄ: co to właściwie (dla nas) znaczy?
Tu nie będzie niespodzianki. BĄDŹ SOBĄ to zachęta do tego, byś po prostu pozostała sobą. Unikalną, wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju osobą. Ubieraj się tak, jak tylko chcesz! Sięgaj po fasony, wzory i kolory, które podkreślą Twoją osobowość. Przede wszystkim dbaj o to, by się ubierać, a nie przebierać. Przeczytaj o tym, jak wybieramy materiały do naszych kolekcji, a poznasz nasz cel. Cel, jakim jest tworzenie zrównoważonej mody damskiej. Wybierając nasze ubrania stawiasz na piękno, komfort i wygodę.

Wiesz, jak kształtowały się nasze hasła, o których właśnie przeczytałaś? Z równą dozą naturalności, co marzenie o własnej marce modowej, które pewnego dnia pojawiło się w głowie B. Konsekwentna praca i sposób, w jaki ją wykonujemy, a także efekty tej pracy – wszystko to, przemnożone przez siebie, nawzajem, dało nam te właśnie motta, dewizy. 

Bądź Kobietą More’moi! 
ZESTAWIAJ, NOŚ DŁUŻEJ, a nade wszystko: BĄDŹ SOBĄ!

Z miłością,
More’moi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię